Zbulo të panjohurën

A është ky i dashuri i ri i Rita Orës

Rita Ora (29) është parë dorë për dore me bashkëaktorin e saj në filmin Twist, Rafferty Law (23) të cilët kanë defiluar në tepihun e kuq të çmimeve të modës britanike.

Twist do të jetë gati për premier në Sky Cinema në të njëjtën ditë që do të jepet premierë në tërë botën vitin e ardhshëm.

Por, deri me tani Rita Ora është duke luajtur në një adaptim modern të Oliver Twist- ku rolin kryesor do ta luan Artful Dodger. 

Rita Ora dhe Rafferty Law kanë kaluar shumë kohë në xhirimin e këtij filmi, kurse të hënën në mbrëmje ata janë parë dorë për dore në aftër-partyn e Giorgio Armanit në ndarjen e çmimin e modës në Britani. 

Kjo ka mjaftuar që Rita dhe Rafferty të përfliten për një lidhje të re dashurie. /GazetaExpress/