Zbulo të panjohurën

Adelina duket atraktive në fotot e fundit nga pushimet

Adelina ditë më parë filloi pushimet.

Si shumë të tjerë, edhe Adelina Berisha zgjodhi bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë të mira pushimi, shkruan lajmi.net.

Nga atje, këngëtarja ka sjellë disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet joshëse duke vënë në plan të parë fizikun.

Krahas fotove në pishinë, nuk mungojnë edhe fotografitë e shkrepura gjatë kohës kur ajo bëhet gati për të dalë në mbrëmje.

Në një prej tyre, ajo pozoi para pasqyrës e veshur me pantallona të shkurtër dhe me bluzë me dekolte të hapur.

Sa i përket projekteve muzikore, “Loti im” mbetet kënga e fundit nga Adelina Berisha. /Lajmi.net/