Zbulo të panjohurën

Adelina me forma të pabesueshme, e pyesin: “Beli yt është ky?”

Prej disa ditësh Instagram-in e Adelina Tahirit e kanë pushtuar fotot dhe videot të shkëputura nga kënga e re.

Ajo mban titullin “Hile hile” dhe në klip Adelina shfaqet shumë hot.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet.

Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop.

“Beli yt është ky? Apo rroftë photoshop-i”, i shkruan një ndjekës.