Zbulo të panjohurën

Adriana Lima i fut flakën instagramit, tërësisht nudo

Adriana Lima vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të përfolura dhe jo më kot.

Bukuroshja, e cila tashmë është larguar nga Victoria’s Secret, është akoma në qendër të vëmendjes.

E njëjta së fundmi ka vënë në shitje librin ‘Angels Limited Edition’, i cili është pjesë e panairit São Paulo Art në Brazil.

View this post on Instagram

✨ From now until closing 100% donation for every ‘Angels Limited Edition’ book sold at the #SãoPauloArt Fair in Brazil directly to the Ealliance.org/amazonfund (and I am personally donating anyway regardless of sales because it’s just to important). Visit @gwsgallery @gabrielwickbold for fair details in São Paulo or online. If you may be able to assist anyway with a donation to the Fire Fund visit @leonardodicaprio stories and slide up for details or see slider in this post. We also extend this offer though our own site however it may be on backorder. We will honor the match regardless.✨ This idea comes from my friend and dear photographer/pictures by @russelljames ✨ ..... FEEL FREE TO REPOST ♥️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Nga tani e deri në mbylljen e donacionit 100% për çdo libër ‘Angels Limited Edition’ të shitur në p anairin São Paulo Art në Brazil direkt në Ealliance.org/amazonfund (dhe unë personalisht po dhuroj pavarësisht nga shitjet sepse është thjesht për të rëndësishme)”, ka shkruar ndër të tjerash 38-vjeçarja, duke treguar hiret e saj në pozat nudo.

Kohët e fundit tashmë ish-modelja ka qenë temë e mediave rozë në saje të lidhjes me afaristin e njohur, Emir Uyar, pas ndarjes nga shkrimtari turk, Metin Hara.

Adriana po ashtu ka qenë fytyrë e shumë markave botërore, teksa muaj më parë i ka dhënë fund karrierës së saj prej modeleje.