Zbulo të panjohurën

Adriana Lima nuk lë vend për imagjinatën- tërësisht nudo në fotot e reja

Ajo që konsiderohet si njëra ndër modelet më të bukura në botë, Adriana Lima, ka krijuar bujë të madhë në rrjetin social Instagram. 

Ajo ka postuar dy foto ku shfaqet tërësisht nudo.

Lima, që është nga Brazili, njihet për linjat e saja përfekte trupore. Dhe edhe kësaj radhe ajo nuk ka dëshpëruar.

Lima kishte bërë bujë para disa koëhve kur kishte deklaruar se kishte ruajtur virgjërinë e saj deri në momentin kur ishte martuar. /Gazeta Express/