Zbulo të panjohurën

Agnesa Vuthaj me poza nga pushimet, e ‘nxehtë’ si asnjëherë më parë

Edhe Agnesa Vuthaj ka nisur pushimet.

Agnesa Vuthaj me anë të një fotografie që ndau me ndjekësit në Instagram, bëri të ditur se ka filluar pushimet, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja si destinacion për pushime ka zgjedhur Spanjën, nga ku edhe solli një imazh tejet joshës.

E veshur me bikini dhe e shtrirë pranë një pishine, Agnesa Vuthaj vuri në pah linjat trupore veçanërisht këmbët seksi.