Zbulo të panjohurën

Kush është modeli që u pa duke u puthur me Arbenitën e Feros? (Video)

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, duket se kanë një lidhje të paçëndrushme, pasi shpesh është raportuar për ndarjen e çiftit.

Pavarësisht kësaj, Arbenita mbrëmë e ka konfirmuar se prapë është në lidhje me Feron, ndërsa sot I është publikuar një video duke u puthur me plotë pasion me një mashkull tjetër, shkruan Magazina.al

Në videon e publikuar nga “Vipat e Bllokut”, Arbenita shihet teksa puthet me modelin, ndërsa nuk dihet se kur është bërë kjo video.

 

Magazina.al, mëson se djali me të cilin shihet Arbenita duke u puthur , është K.T dhe është model dhe menaxher në një nga klubet më të njohura në Prishtinë./Magazina.al/