Zbulo të panjohurën

Arta Nitaj me dy fotot e fundit arriti t’i rris temperaturat në Prishtinë për disa gradë

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është njëra ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Theksuar edhe nga vetë ajo, secila lëvizje e bukuroshes po merr vëmendje mediatike, duke u shfaqur faqet rozë.

Bukuroshja sot ka postuar dy fotografi me ku shihet afër një pishine me një fustan tejet joshës dhe të prerë bukur.

Fustani i modeles nxjerr në pah dhe thekson dukshëm linjat e saj trupore.

Kohëve të fundit, aktorja shqiptare ka mbajtur të azhurnuar fansat në rrjete sociale, duke sjell imazhe të ndryshme nga pushimet e saj.

Vlen të përmendet se Arta, është bërë e njohur përmes një roli të një vajze të llastuar në serialin “O sa mirë”.