Zbulo të panjohurën

Arta Nitaj pozon ‘topless’ nga mbrapa, vë në dukje asetet e bujshme trupore

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, jo pak herë komentohet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ngacmoi sërish imagjinatën e ndjekësve me disa fotografi atraktive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar ‘topless’ nga mbrapa, duke vënë në pah të pasmet e saj atraktive dhe vijën e trupit.

Nitaj shquhet për linjat e saj trupore, për të cilat ndjek ushtrime me rregull në palestër dhe shpesh i ndan ato me ndjekësit e saj.

Ajo ka qenë shumë aktive gjatë gjithë verës e fotografi të ndryshme nga pushimet verore, përmes së cilave ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Pozat e tilla dhe aktiviteti në rrjetet sociale i ka dhuruar asaj një ndjekje prej jo më pak se 256 mijë fansave në rrjetin social Instagram.