Zbulo të panjohurën

Arta shfaqet pas pandemisë, edhe më seksi së më parë

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka postuar sonte pas një kohë të gjatë fotografi në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare është parë me një fustan të punuar nga një dizajnere kosovare.

Ajo që shihet tek Arta është se ajo nuk ka ndërruar shumë  derisa as nuk ka shtuar peshë.

Përkundrazi, bukuroshja kosovare është me në formë se kurrë.

Kujtojmë se Arta më se shumti e ka munduar karantina, derisa gjatë pandemisë vazhdimisht ka postuar foto që kishte realizuar në vende të ndryshme tropikale kur nuk kishte arritur koronavirusi. /GazetaExpress/