Zbulo të panjohurën

Bukuroshja shqiptare me pozë seksi në pishinë, vë në pah gjoksin

Ish-velina e njohur, Rashel Kolaneci, i ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me foton e fundit të publikuar në “Instagram”.

Bukuroshja ka ditur se si të kthejë gjithë vëmendjen e ndjekësve, duke u shfaqur super hot me bikini.

Rashel ka pozuar teksa lahet në pishinë dhe në pah ka vënë format e saj bombastike dhe duke mos i lënë vend imagjinatës.

Poza e Kolanecit ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku ndjekësit e kanë komplimentuar dhe e kanë ngacmuar për format trupore.

“S’të lënë tullumbacet të mbytësh ë”, i shkruan një ndjekës, ndërkohë të tjerë i lënë komente të tipit: “Je bombë, super yll, zonjushë e bukur”.