Zbulo të panjohurën

Çiljeta fillon ditën me namaz

Çiljeta e nisi këtë ditë me namaz.

Të paktën ajo ka treguar kështu përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja në storie në Instagram ka postuar një video ku i shihen këmbët dhe ka bërë gati vendin për falje.

Ajo i ka bashkuar videos një figurë të Qabesë, ndërsa po vazhdon të tregojë se është një besimtare e devtoshme.

Çiljeta shpesh tregon se ajo i është përkushtuar shumë fesë kurse, sidomos gjatë muajit të Rmazanit, kur ajo edhe mbulohet gjatë gjithë muajit./Express/