Zbulo te panjohurën

Dafina e tepron sërish, vetëm në të brendshme në koncert (Video)

Pavarësisht kritikave të shpesht, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.

Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po kondiserohet si e tepruar dhe provokative, shkruan Magazina.al

Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto.

Për më shumë shihni videon: