Zbulo të panjohurën

Dalin pamjet: Kjo është femra që ia ka rrëmbyer zemrën Mc Kreshës

Mc Kresha ditën e sotme ka festuar ditëlindjen dhe duket se në këtë ditë kaq të veçantë reperi nuk ka qenë vetëm.

“Prive.al” zbuloi para pak ditësh se reperi ishte fejuar në fshehtësi të plotë nga syri I publikut dhe po shijon një romancë me një vajzë nga Prishtina.

Ishte vetë Kresha që I mohoi këto zëra për fejesën por jo për lidhjen.

Tashmë falë një pakujdesie të paqëllimshme duket se restoranti ku reperi po festonte ditëlindjen ka zbuluar se ia ndodhej së bashku me një vajzë tjetër, së cilës i duekt në dorë telefoni edhe fustani I saj jeshil nga videoja e publikuar.