Zbulo të panjohurën

Disa nga rastet kur Sara Hoxha ka pozuar atraktive në rrjete sociale

Sara Hoxha është kthyer në emrat më të komentuar të momentit.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha ka kohë që janë bashkë mirëpo tash së fundmi e kanë bërë zyrtare lidhjen e dashurisë, shkruan lajmi.net.

Publike u bë edhe shtatzënia e Sarës e edhe gjinia e foshnjës, kështu ajo si kurrë më parë u kthye në emrat më të komentuar të mediave rozë.

Sara është aktive në Instagram dhe shpesh publikon foto ku shfaqet joshëse dhe me shumë stil.

Në vazhdim ua sjellim disa nga fotot në të cilat ajo ka pozuar atraktive./Lajmi.net/