Zbulo të panjohurën

Dua Lipa shfaqet me skena të nxehta për këngën e re

Dua Lipa ka postuar disa foto të nxehta nga video e saj e re në bikine të mbyllura e në një teaser për këngën e saj më të re “Don’t Start Now”.

Ajo pritet që ta lansojë këtë këngë muajin e ardhshëm, e që është një zhanër i ri për epokën tonë të re e që quhet “Nu Disco”.

Dua Lipa që tri ditë ka lansuar nga një teaser. I pari ishte 9 sekonda, i dyti 11 kurse i treti ishte 22 sekonda.

E këngëtarja në këto video ka treguar sa është seksi duke treguar gjoksin dhe të pasmet e saj.