Zbulo të panjohurën

E keni parë ndonjëherë kaq afër gjoksin e Encës? Kqyre!

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për bukurinë dhe format e saj trupore, që nuk heziton asnjëherë ti publikojë përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një video mjaft provokuese, ku shfaqet me rroba banje.

Në video Enca duket se është me pushime ndërsa tregon se mendjen e ka ende tek vera.

 “Ende po jetoj në stinën e verës”, shkruan këngëtarja.

Enca ka qenë mjaft aktive me projekte të reja muzikore duke mos i lënë fansat pa praninë e saj për kohë të gjatë.