Zbulo të panjohurën

E sapo aderuara në AAK e bën “nxehtë” në Instagram me fotot që publikon

Ka disa ditë që këngëtarë e artistë, kanë aderuar në partitë politike, një numër më i madh i tyre është në AAKnë e Ramush Haradinajt.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja supersexy, Adelina
Berisha e cila pavarësisht se tash është në politikë dhe në të ardhmën mund ta
ketë ndonjë post politik, vazhdon të publikoj foto të nxehta në Instagram,
shkruan Magazina.al

Adelina para disa orësh, ka publikuar fotografi ku shihet në bikini në një pishinë dhe duket mjaft provokuese.

Për më shumë shihni fotot e anëtarës më të re të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës./Magazina.al/