Zbulo të panjohurën

Enca çudit Tiranën, tregon gjoksin derisa defilon karshi një lokali

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe njëherë asetet e saj

Për këtë ajo ka zgjedhur kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën derisa është parë me një fustan të zi.

Këngëtarja defilon dhe tregon gjoksin e saj bombastik derisa pa modesti e quan vetën “yll”.

Ndryshe, reperja Rina Balaj e ftuar sot në Televizionin 7 ka treguar se janë gati për të publikuar një këngë të re bashkë me Encën. /GazetaExpress/