Zbulo të panjohurën

Filmat me temë erotike, të preferuarit e shqiptarëve (Foto)

Filmat me temë erotike, vazhdojnë të jenë zhanri I preferuar tek shqiptarët.

Sipas faqes më të madhe me filma me titra shqip, del se
shqiptarët janë të dhën shumë pas zhanrit dramë erotikë, pasi 90 përqind e
filmave më të shikuar janë nga kjo kategori, shkruan Magazina.al

Pas këtyre radhiten filmat e zhanrit dramë, aksion dhe horror./Magazina.al/