Zbulo të panjohurën

Fotografitë e reja të Dafinës po çmendin të gjithë

Këngëtarja Dafina Zeqira ka postuar së fundmi disa fotografi për të cilat po merr shumë befasuar të gjithë për të mirë, transmeton Gazeta Metro.

E njohur për eksperimentet që bënë me dukjen e sajë, kësaj here ajo ka ardhur shumë e butë dhe shumë femërore.

Për grimin e saj është kujtesur Arbër Bytyqi, ndërsa fotografitë janë shkrepur me anë të syri të mpreht të Jeton Bylykbashit.

Ndryshe projekti i fundit i Dafinës është bashkëpunimi i saj me Criket që mbanë titullin “A je pendu”