Zbulo të panjohurën

Genta shfaqet provokuese në darkën romantike me të dashurin

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj nuk po i ndahen njëri-tjetrit.

Çifti tashmë më i përfolur dhe që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptar, po ndajnë me publikun momente shumë të bukura që po kalojnë bahskë.

Nga shëtitjet nëpër botë, në dhuratat dhe gjestet romantike, Genta dhe biznesmeni turk, Husein Usta po shijojnë muajt më të bukur bashkë.

E pas rikthimit nga Amerika, çifti kanë vendosur të shkojnë bashkë në një darkë romantike, në të cilën Genta ka shkuar e veshur në mënyrë mjaft provokuese.

Ata kanë pozuar afër njëri-tjetrit ndërsa madje shihet se edhe kanë kombinuar veshjet./Gazeta Express/