Zbulo te panjohurën

Ilda Bejleri qeras me foto seksi nga bregdeti, reklamon të pasmet

Ilda Bejleri ka sjellë disa imazhe provokuese nga bregdeti.

Ilda Bejleri si destinacion për pushime ashtu si shumë të famshëm shqiptarë ka zgjedhur bregdetin grek.

Moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotografitë joshëse nga këto pushime, ku shfaq format trupore në bikini.

Ilda Bejleri mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për format trupore.