Zbulo të panjohurën

Ingrit Gjoni zhvishet e tëra në klipin e ri

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni prej ditësh ka njoftuar se do të sillte klipin e saj më të ri.

Kënga mban titullin ‘Lumja unë’ dhe vjen në bashkëpunim me Kristi Megën.

Por skena që është komentuar më shumë është kjo ku Ingriti shfaqet e mbuluar vetëm me çarçaf rozë e shtirë në krevat.

Një skenë tjetër është kur Ingrit shfaqet me një fustan rrjetë që tregon format e saja perfekte.

Kënga është pëlqyer shumë dhe në pak kohë ka marrë mijëra klikime.