Zbulo të panjohurën

Jonida Maliqin e njihni por nuk e keni parë akoma motrën e saj (Foto)

Këngëtarja Jonida Maliqi, është një nga emrat më të njohur në muzikën shqiptare.

Ajo është bërë e njohur përmes shumë hiteve që ka sjellur dhe pjesëmarrjet në shumë festivali, ku së fundmi përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Këngëtarja sot në Instagram, na ka njoftuar me motrën  e saj të cilës ja ka uruar ditëlindjen, shkruan Magazina.al

Jonida ka zgjedhur fjalët më të mira për motrën me të cilën
ka thënë se ka një lidhje shumë të veçant.

“Nuk ka fjale te pershkruaj dashurine per ty moter.U befsh 1000 vjec!”, janë fjalët e Jonidës për motrën e saj Xhildën e cila jeton në Qipro, ku ka edhe një biznes mjaft të suksesshëm./Magazina.al/