Zbulo të panjohurën

Kaq te rrezikshme s’e keni parë kurrë Kejvinen

Modelja dhe blogerja, Kejvina Kthella vazhdimisht publikon imazhe provokuese, të cilat komentohen në masë të madhe.

Kësaj radhe ajo ka vendosur që të shfaqet më ndryshe, e cila ka pozuar e veshur me të zeza dhe një maskë në kokë.

“A nuk të kanë treguar se jam brutale”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë ku shihet me armë.

Pozat e saj po marrin pëlqime të mëdha, kurse Kejvina së shpejti pritet të shihet në klipin e këngës së Kidës “Edhe Sa”.