Zbulo të panjohurën

Kejvina Kthella pozon në reçipeta, shfaqet provokative nga karantina

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi joshëse nga Kalifornia.

E izoluar atje, ajo vazhdimisht merr vëmendje me postime duke provokuar me pozat që merr.

E veshur më shumë stil duke zbuluar nga gjoksi, Kejvina është shfaqur provokative.

‘Edhe njeher nga fillimi 😅🤣🧡’, ka shkruar ajo duke mos i munguar komentet dhe pëlqimet.

 

View this post on Instagram

 

Edhe njeher nga fillimi 😅🤣🧡

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on