Zbulo të panjohurën

Kendall Jenner zhvishet për kampanjën e re

Kendall Jenner u shfaq tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, në reklamën e re.

Kendall Jenner po vazhdon karrierën e suksesshme në fushën e modelimit, shkruan lajmi.net.

Modelja së fundi ka realizuar një kampanjë për markën “Reversed”, ku u shfaq gjysmë e zhveshur.

Në video, 23-vjeçarja fillimisht shfaqet e veshur me bluzë të zezë e minifund, teksa në flokë vendos një paruke.

Pas kësaj, ajo në skenën tjetër heq bluzën dhe shfaqet e zhveshur, ndërsa gjoksin e mbulon me anë të duarve.

Paraqitja e Kendall në këtë kampanjë u komentua nga miliona ndjekësit e saj. /Lajmi.net/