Zbulo të panjohurën

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Ajo thotë se dëshiron një ndejë si të Dan Bilzerian.

Dan Bilzerian njihet për jetën luksoze që bën dhe që pothuajse në secilën paraqitje është i rrethuar me shumë vajza, shkruan lajmi.net.

Ai vazhdimisht publikon video nga ndejat që i bën në vende të ndryshme, i shoqëruar nga femra joshëse.

Një prej këtyre videove, e ndau me ndjekësit këngëtarja Baby G, e cila thotë se dëshiron një ndejë të tillë kur të përfundojë pandemia.

“Dua një nga këto ndejat, kur të përfundon e gjithë kjo”, ka shkruar ajo sipër videos nga festa e Bilzerian e organizoi për “Halloween”.

Kujtojmë se Baby G ka përfunduar këngën e re, të cilën pritet ta publikojë shumë shpejt. /Lajmi.net/