Zbulo të panjohurën

Këtë video të Dafina Zeqirit nuk e keni parë, këngëtarja me levizje erotike

Këngëtarja Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në skenën muzikore.

Dafina po vazhdon të jetë shumë aktive me projekte të reja,
ku shpesh edhe po komentohet për paraqitjet e saj.

Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja tejet provokuese, e këtë e dëshmon edhe një video që është bërë nga videoklipi i këngës “La Rein”, shkruan Magazina.al

Këngëtarja në këtë skenë shihet duke bërë lëvizje tejet provokuese të cilat nuk kanë dal në videoklipin e këngës, e cila u publikua para disa muajsh./Magazina.al/

Për më shumë shihni videon: