Zbulo të panjohurën

Kim Kardashian duket magjepsëse ne bikini

Kim Kardashian duket magjepsëse.

Ani pse ditëlindjen nuk e ka shumë afër, Kim Kardashian duket si ‘vajza e ditëlindjes’ në foton e fundit, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja zeshkane ka rrëmbyer edhe njëherë vëmendjen me fotosesionin e fundit.

 

Në njërën fotografi Kim shihet e mbështetur në një tortë dhe duket tejet provokuese me bikinit që ka veshur.

E në imazhet e tjera Kim ani pse nuk ka të veshura bikin, ka marrë vëmendjen me pozat./Lajmi.net/