Zbulo të panjohurën

Kjo është gruaja bukuroshe e ministrit të ri të Infrastrukturës (Foto)

Ashtu si bashkëshorti I saj, edhe ajo është ekonomiste me profesion.

Albina Kastrati, është bashkëshortja e ministrit të sapoemruar Lumir Abdixhiku, me të cilin është martuar tash e disa vite, shkruan Magazina.al

LEXO EDHE:  Rrëfimi i ministres, si e la me dy djemë Shkumbin Kryeziu për tu lidhur me Mimoza Mustafën (Video)

Albina dhe Lumiri, janë martuar në vitin 2013 dhe tani janë prindër të dy vajzave, Era dhe Rozi.

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, bashkëshortja e ministrit duket se I kushton shumë rëndësi pamjes fizike, pasi vijat e saj trupore janë si të një modele.

Për më shumë Magazina.al, ju sjell fotografi për tu njohur më mirë me familjen e ministrit Abdixhiku.