Zbulo të panjohurën

Konfirmohet kriza mes çiftit, Loredana feston ditëlindjen dhe Mozzik poston ‘selfie’ i vetëm në veturë

Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish!

Mozzik nuk dukej gjëkundi në festën e saj për 24-vjetorin. Kur akrepat shënuan orën 00:00 miqtë e saj kishin përgatitur një surprizë.

Një tortë vetëm me foton e Hanës, për t’i kujtuar asaj momentin më të bukur, atë të të qenit nënë!

Po Mozzik ku ishte?

Reperi i njohur jo vetëm që mungoi në këtë festë, po as nuk e uroi personin e zemrës në këtë ditëlindje të veçantë duke vulosur kështu krizën mes çiftit.

Ai ka postuar një foto ku shfaqet vetëm në automjet! 

Nuk dimë nëse bëhet fjalë për një hatërmbetje të momentit apo ndarje përfundimtare, por gjithçka na bën të mendojmë se mund të ketë ndodhur ndarja mes tyre.