Zbulo te panjohurën

Ky është mashkulli më seksi në botë për këtë vit

Mashkulli më seksi në botë nga ‘People’ për vitin 2019 është zgjedhur këngëtari John Legend.

Revista e njohur ‘People’ a zgjedhur për këtë vit mashkullin më seksi në botë, të 34-tin prej kur kanë filluar me këtë përzgjedhje.

Legend, përveç që është një mashkull i pashëm, ai është edhe një talent i rrallë në muzikë, ndërsa është ndër artistët e rrallë që ka fituar EGOT, të katërtat çmimet më të rëndësishme në fushën e artit: Emmy, Grammy, Oscar dhe Tony.

Ai është i martuar me modelen Chrissy Teigen, me të cilën kanë dy fëmijë, ndërsa është i njohur për hitet si “All of me” e “Love me now”.

Kjo është hera e parë që John Legend zgjedhet si ‘mashkulli më i pashëm në botë”.