Zbulo të panjohurën

Kylie Jenner pozon me robdishan, provokon duke treguar gjoksin

Kylie provokoi me foton e fundit.

Kylie Jenner është një prej emrave më të ndjekur në rrjetin social Instagram dhe njëherësh shumë aktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, të realizuar derisa po përgatitej për një mbrëmje bashkë me familjen.

Kylie kishte veshur një robdishan me ngjyrë të bardhë, ndërsa provokoi ndjekësit duke e hapur atë tek pjesa e gjoksit.

Kylie Jenner ka pak ditë që ka përfunduar pushimet në një nga resortet më luksoze në Utah.