Zbulo te panjohurën

Pa bërë shumë zhurmë, martohet për herë të dytë këngëtarja kosovare (Foto)

Këngëtarja Dafina Dauti, është martuar pa bërë shumë zhurmë të dilën që lam pas.

Lajmin për martesë e ka dhën vet këngëtarja Dauti, disa muaj pasi ka pranuar se është në një lidhje të re, shkruan Magazina.al

Ajo është martuar me Tafil Kurtishi nga Prizreni, I cili gjithashtu me profesion është këngëtar.

“Është përfolur dhe me të drejtë. Po, është e vërtetë, po e them për herë të parë për ju. Ka disa muaj që unë dhe Tafili jemi në lidhje dhe jemi shumë të lumtur bashkë dhe shumë falënderues që kemi gjetur njëri-tjetrin”, kishte deklaruar këngëtarja kohë më parë në një intervistë kur kishte pranuar lidhjen.

Kujtojmë se kjo është martesa e dytë për këngëtaren, pasi nga lidhja e parë ajo ka një vajzë e cila ka mbushur këto ditë 11 vjet./Magazina.al/