Zbulo të panjohurën

Lajmërohet Leonora, me shumë stil uron vitin e ri me këtë foto

Leonora Jakupi uroi Vitin e Ri përmes një fotografie atraktive.

Leonora Jakupi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës uroi ndërrimin e moteve.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan të kuq dhe dokej në top formë, ndërsa sipër fotos ka shkruar “Gëzuar2020!”.

Për ndryshe, Leonora në fundvit ka qenë më aktive me publikimin e këngëve të reja, të cilat ishin duete.