Zbulo të panjohurën

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës, ndërsa dhe dedikimi për të nuk ka munguar.

“O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra diten e lindjen tende. Ti je dhe do mbetesh dashuria ime ma e madhe pa te cilen dashuri asnje dashuri tjeter nuk do te kishte kuptim. Lus Zotin gjithmone,te keshe shendet e buzëqeshje ne fytyren tende ma e mira ime”, ka shkruar Leonora Jakupi./blic/