Zbulo të panjohurën

Modelja bombastike vesh një kostum interesant të larjes, provokon nga plazhi

Modelja britanike, Demi Rose, duke se nuk njeh limite dhe nuk ka asgjë që e ndalon.

25-vjeçarja ka publikuar së fundmi disa fotografi, ku si gjithmonë ekspozon format e saj bombastike.

“Gati për të braktisur planetin, kush do të vijë me mua”, ka shkruar Demi në mbishkrimin e fotos ku shihet e veshur në të brendshme metalike dhe çizme të gjata, ku sërish ka vënë në pah të pasmet e saj dhe nuk la vend për imagjinatën.

Ndërkohë më pas ajo ka postuar edhe disa foto të tjera me bikini shumë të vogla, ku u thotë fansave se “vera 2020 nuk është anuluar zemra”.