Zbulo të panjohurën

Modelja shqiptare pozon gjysmë e zhveshur

Françeska Jaçe ka habitur kalimtarët në rrugë.

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq e lagur pranë një veture, e cila ishte parkuar skaj rrugës, e gjithë vëmendja ishte tek paraqitja e saj gati e zhveshur.

“Dhe shiu pike pike…”, është mbishkrimi që Françeska ia ka lënë fotos, me të cilën tregoi format trupore.

Imazhe të tilla provokuese nga kjo modele i shohim shumë shpesh në Instagram. /Lajmi.net/