Zbulo të panjohurën

Modelja shqiptare shfaqet provokuese me kostum

Kejvina Kthella është e njohur për linjat mbresëlënëse trupore, të cilat i vë në pah gjatë angazhimeve profesionale në rolin e modeles.

Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan fotografi nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Ditë më parë, Kejvina mahniti me pozat me të brendshme duke mos e lënë askënd indiferent me fizikun e saj.

Ndërsa gjatë të hënës, ajo ka publikuar të tjera fotografi, në të cilat ka pozuar e veshur me kostum, porse xhaketa e hapur tregon që nuk ka jelekë nën të.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on