Zbulo të panjohurën

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Ka filluar edhe zyrtarisht sezoni i bikineve, dhe artistet shqiptare duken më në formë se kurrë, në postimet që janë duke i bërë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku, tash e një kohë është duke qëndruar në Turqi, dhe së fundmi ka ndarë një foto mjaft provokuese nga ky vend.

Në imazhin e publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur në një pishinë teksa mbulonte gjoksin me duar. /Lajmi.net/