Zbulo të panjohurën

Morena Taraku provokon ndjekësit me imazhin e fundit

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, po vazhdon të qëndrojë në Shqipëri për realizimin e projektit të saj më të ri.

Derisa po qëndron në Shqipëri, ajo vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

I tillë ishte postimi i fundit, e cila ka ndarë një fotografi tërheqëse mbi makinë, derisa ka vënë në pah linjat trupore.

“Gati, e pastër, për vozitje”, shkroi artistja.

Përndryshe, “Bad Girl” titullohet kënga e saj e re në duet me Stresin, e cila pritet të lansohet së shpejti. /Gazeta Sinjali/