Zbulo të panjohurën

Morena Taraku publikon një video ku shfaqet gjysmë e zhveshur

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare e cila sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi, ajo ka publikuar një video pranë një pishine, ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Videon e ndau me mbi një milion ndjekësit e saj, ndërkohë që nuk munguan as komentet dhe reagimet e ndryshme nga ana e tyre.

Ndryshe, Taraku ka disa ditëpo qëndron në vendin e njohur ekzotik, Tajlandë dhe brenda kësaj kohe pozat ngacmuese nga ana e saj ishin të shumta.

 

 

View this post on Instagram

 

GIF MT 😂

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on