Zbulo të panjohurën

Motra e supermodeles reklamon trupin seksi me bikini të vogël

Ajo është motra e vogël e supermodeles britanike, Kate Moss.

Dhe, Lottie Moss ka dëshmuar se mund të tërheqë po aq vëmendje sa motra e saj më e njohur, teksa ka publikuar disa fotografi superjoshëse.

Ajo ka veshur një bikini të vogël rozë, për të reklamuar trupin e saj marramendës.

Modelja seksi 21-vjeçare i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, ku i ka publikuar fotografitë e nxehta.

E në një tjetër foto, ajo është shfaqur gjysmëlakuriq, duke i mbuluar gjinjtë me duar para pasqyrës. /Express/