Zbulo te panjohurën

Në Skenderaj u zhvesh, por në plazh Fjolla Morina mbulohet kokë e këmbë (Foto)

Fjolla Morina ishte komentuar shumë kur në Skenderaj kishte dalur me një veshje shumë provokative.

Por duket se këngëtarja di të befasoj kur bëhet fjalë për veshje, pasi zhveshet aty ku nuk e pret askush, por “mbulohet” kur del në plazh, shkruan Magazina.al

Në fotografitë e fundit, shihet se Fjolla po kalon pushime në Budva të Malit të Zi, ndërsa veshja e saj në plazh ka tërhequr vëmendjen edhe të fansave, pasi ajo është mbuluar “kokë e këmbë”.

Këto janë fotografitë e Fjollës se si ajo vishet në plazh dhe koncerte: