Zbulo të panjohurën

Në Skenderaj u zhvesh, por në plazh Fjolla Morina mbulohet kokë e këmbë (Foto)

Fjolla Morina ishte komentuar shumë kur në Skenderaj kishte dalur me një veshje shumë provokative.

Por duket se këngëtarja di të befasoj kur bëhet fjalë për
veshje, pasi zhveshet aty ku nuk e pret askush, por “mbulohet” kur del në
plazh, shkruan Magazina.al

Në fotografitë e fundit, shihet se Fjolla po kalon pushime në
Budva të Malit të Zi, ndërsa veshja e saj në plazh ka tërhequr vëmendjen edhe të
fansave, pasi ajo është mbuluar “kokë e këmbë”.

Këto janë fotografitë e Fjollës se si ajo vishet në plazh dhe koncerte: