Zbulo të panjohurën

Ngjarje e rëndë, ndërroi jetë Policja e Kosovës (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të shtunën në familjen Bytyqi të Lipjanit. Vajza e tyre, Floreta Bytyqi ka humbur jetën, shkruan Magazina.al

Lajmin e ka bërë publik, Diamant Bytyqi, djali i axhës së të ndjeres.

Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi”
Në këtë natë të madhe të Ramazanit, pas një sëmundje të shkurt, na la më e dashura jonë, qika Agjës Floreta Bytyqi. Vorrimi bëhet nesër 24.05.2020 në ora 14:00, për shkak të situatës nga pandemia vorrimi do të bëhet nga familjarët e afërm.
Ju faleminderit që ndani dhimbjen me ne!”
Floreten do ta kujtojmë përherë me kujtime të bukura ashtu siq jetoj”, ka shkruar Bytyqi.