Zbulo të panjohurën

Një trup seksi si i Zarës

Ylli i Love Island Zara McDermott ka treguar trupin e saj seksi në bikine para pasqyrës

Zara McDermott ka zgjedhur që sot ta nxeh Instagramin me foto seksi.

Edhe pse më parë kishte bërë foto me bikine – ku e kemi parë në polka të zeza dhe bikine Nike me të dashurin e saj sam Thomson – ylli i Love Island ka treguar këtë herë se sa seksi është ajo para pasqyrës.

Postimi i saj është bërë rekord, kurse e njohura nga Made In Chelsea është siguruar që ta merr vëmendjen e duhur kur ka bërë fotografi para kamerës. /GazetaExpress/