Zbulo të panjohurën

Njihuni me ish burrin e femres me te bukur shqiptare, Ardola Dushit

Vetëm 22 vjeç dhe modele shumë e suksesshme. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe 2012.

Adrola është lakuar shpesh në medie si femra më e bukur shqiptare, pasi bukuria e saj është natyrale dhe pa ndonjë ndërhyrje kirurgjike, shkruan lajmi.net.

Të gjithë e njohin edhe djalin e saj bukurosh, Troin i cili është 2 vjeç. Mirëpo shumë pak është folur për ish bashkëshortin e saj.

Adrola ishte gruaja e Adis Patushit, 27 vjeç nga Burreli. Ata janë njohur para 4 vitesh në kryeqytetin shqiptar./Lajmi.net